Kurumsal

ŞİRKETİNİZİ GELİŞTİRMEK VE BÜYÜTMEK ADINA IT ÜZERİNE YAPTIĞINIZ YATIRIMLARIN, KARŞILIĞINI EN İYİ BİR ŞEKİLDE ALABİLMENİZ, DOĞRU ÇÖZÜM ORTAĞINI SEÇMEKLE MÜMKÜNDÜR. ÇÖZÜM ORTAĞINIZIN TEKNOLOJİDEKİ UZMANLIKLARI, İŞ ORTAKLIK YAPISI VE LOJİSTİK GÜCÜ SİZE YAPACAĞINIZ ÇALIŞMALARDA GÜVEN VERMEKTEDİR.

Kurulduğu 2017 yılından bu yana sektörde emin adımlarla ilerleyen ve yer aldığı projeleri başarıyla tamamlayan Exodus, gelecek adına farklı nitelikteki paydaşlarla kurduğu stratejik ortaklıklarla kurarak hizmet portföyünü sürekli geliştirirerek ticari hayatını sürdürmektedir.
• Yazılım ve donanım tedarikçileriyle (Versa Networks, Jabil, Lanner, Caswell, Jabil, Sillicom, Extreme, HP),
• Ulusal ve bölgelesel servis sağlayıcılarla (Turkcell, Turk Telekom, Vodafone, GBI)
• Entegrator firma ve bölgesel iş ortaklarıyla (Innova, Koç Sistem, Dereka, Omnicloud)

Kurumsal olarak Exodus, danışmanlık faaliyetini merkeze alarak, proje partnerları aracılığıyla projeler yönetmektedir. Çok büyük bir teknik kadro kurmak yerine proje özelinde dışarıdan hizmet almak suretiyle esnek yapıda, düşük maliyetle çalışmayı tercih etmektedir.

Exodus network alanında entegratör bir firma olmanın ötesinde, IT alanında yeni teknolojiler ve hizmetler noktasında öncü olma amacını gütmektedir. Bu amacı gerçekleştirmek adına da gerekli adımları atmaktadır.

Vizyonumuz

İş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek, müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek ve bilgiyi en hızlı ve güvenilir bir biçimde işleyip, değerlendirmelerini sağlamaktır.

Misyonumuz

Hızla değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını sağlamaktadır.